Blog Taxi Galaxy Londyn

Co należy zobaczyć będąc w Londynie?
Taxi Galaxy 2017-03-06 14:17
tower bridge londyn

Bez wątpienia pierwszym takim punktem powinien być słynny most zwodzony przeprowadzony przez Tamizę – Tower Bridge, zbudowany w stylu wiktoriańskim. Pierwotnie most miał kolory tonacji beżowej, jednak został przemalowany w 25 rocznicę koronowania królowej Elżbiety II.

czytaj więcej >> Lotnisko Londyn Stansted (STN)
Taxi Galaxy 2016-11-22 14:41
lotnisko Londyn Stansted

Sprawdź aktualne loty : Live Flight Information Stansted Airport

Port lotniczy znajduje się około 48 kilometrów od Londynu. Jest klasyfikowane jako czwarte lotnisko w Wielkiej Brytanii pod wzgldęm ruchu pasażerów i trzecim w obszarze Londynu po lotniskach Heathrow i Gatwick.

czytaj więcej >> Lotnisko Londyn Luton (LTN)
Taxi Galaxy 2016-11-21 15:54
lotnisko luton

Sprawdź aktualne loty : Live Flight Information Luton Airport

Lotnisko London Luton jest najbardziej znanym lotniskiem obsługującym tanich przewoźników utrzymujących połączenia do/z Polski.  Na lotnisku swoją bazę operacyjną posiadają dwaj najbardziej znani przewoźnicy niskokosztowi: EasyJet i Ryanair.

czytaj więcej >> Jak szybko i bezpiecznie dojechać na lotnisko w Londynie
Taxi Galaxy 2016-11-05 21:00
taxi galaxy jak dojechać na lotnisko

Najlepszym sposobem na dotarcie z lotniska w wybrane miejsce w Londynie lub okolicach jest zamówienie prywatnej taksówki – minicab. Zaletą jest to że tego typu taksówki nie są wyposażone w licznik i cenę można ustalić z kierowcą. Cena usługi transportu z lotniska lub na lotnisko dla każdego klienta jest ustalana indywidualnie.

czytaj więcej >>