Polskie TAXI Luton - transport na lotnisko

 

 

Firma Taxi Galaxy Londyn specjalizuje się w transporcie pasażerów na lotniska w Londynie, szczególnie na lotnisko Luton

Zapewniamy bezpieczeństwo i profesjonalną obsługę przez polskich, licencjonowanych kierowców. Nasza flota składa się z luksusowych samochodów wyposażonych w GPS i klimatyzację.  Posiadamy pojazdy dla 4,6 i 7 pasażerów, zapewniamy foteliki dla dzieci bez dodatkowych opłat.

 

 

Aby sprawdzić swoją cenę i skorzystać z promocji zamów Taxi Galaxy za pomocą formularza: online.

 

Cena usługi transportu z lotniska lub na lotnisko dla każdego klienta jest ustalana indywidualnie. Na cenę ma wpływ wiele czynników, między innymi typ wypranego pojazdu, dla 4,6 lub 7 pasażerów, dodatkowe przystanki, czas postoju i oczekiwania na pasażera. Termin rezerwacji usługi, im wcześniej zamówisz taxi tym cena będzie niższa. Pamiętaj, dla stałych klientów mamy specjalne ceny i duże rabaty. Wypróbuj Taxi Galaxy Londyn.

 

Lotnisko Londyn Luton (LTN) - przydatne informacjelotnisko londyn luton - polskie taxi luton

Sprawdź aktualne lotyLive Flight Information Luton Airport

Lotnisko London Luton jest najbardziej znanym lotniskiem obsługującym tanie połaczenia do Polski i najczęściej wybieranym przez Polaków. Luton umozliwia wiele przesiadek na połączenia wewnątrz UK, do Irlandii, oraz Hiszpanii. Na lotnisku swoją bazę operacyjną posiadają dwaj najbardziej znani przewoźnicy : EasyJet i Ryanair.

London Luton obecnie jest jednym z najszybciej rozwijających się portów lotniczych w Wielkiej Brytanii. W ubiegłym roku skorzystało z niego ponad 10 milionów pasażerów. Coraz więcej nowych połączeń otwieranych jest do Pollski.

Parkingi i strefy ograniczonego postoju

Parking krótkoterminowy jest  usytuowany w odległości kilku minut od terminalu. Bezpłatny parking motocyklowy znajduje się w budynku parkingu krótkoterminowego. Na lotnisku istnieje też parking średnioterminowy dla osób parkujących do 5 dni, a także długoterminowy dla osób parkujących 5 dni lub dłużej - pobierana jest opłata minimalna za 5 dni.
 
Strefa ograniczonego postoju - samochody mogą znajdować się w tej strefie jedynie w celu wysadzenia pasażerów odlatujących, czas postoju nie może przekroczyć 10 minut. Kierowca musi pozostawać przez cały czas w samochodzie. Strefa ta nie jest przeznaczona dla pasażerów przylatujących. Pasażerowie przylatujący powinni być odbierani z parkingu krótkoterminowego, gdzie obowiązują opłaty parkingowe. Pojazdy pozostawione w strefie ograniczonego postoju zostaną usunięte, a przy postoju dłuższym niż 10 minut nałożona zostanie kara. Na parkingu krótkoterminowym nasze taksówki oczekują na przylatujących klientów.

Przeczytaj więcej o lotnisku Londyn Luton na naszym blogu.